Een zalm tartaar op zijn Hollands, dat was de insteek voor dit lekkere zomer recept. In samenwerking met
Kesbeke heb ik dit recept bedacht. Kesbeke is een bedrijf wat midden in hartje Amsterdam gevestigd zit. Wie houd er nou niet van een tartaar als voorgerecht!? Zie hieronder zomerse zalm tartaar met augurk, uitjes, mosterdzaad & citroen. Serveer er lekker wat vers stokbrood of krokante crostini’s bij.
Met dit recept heb ik onlangs een Award gewonnen voor ‘Beste recept van 2019’!!Â
Kesbeke, liefde voor augurken, uitjes en meer!
Eigenaar Oos Kesbeke vertelt tijdens onze meeting op het hoofdkantoor enthousiast over zijn goedlopende bedrijf en zijn liefde voor onder andere augurken en uitjes. Ze worden met de hand geplukt, voorzichtig schoongemaakt, in bad gestopt, gedroogd en vertroeteld met speciale kruiden & specerijen. Vervolgens komen ze in een mooie pot terecht met het herkenbare gele (driehoekige vorm) sticker. Ik heb al eerder met de producten van Kesbeke gekookt, waarmee ik
ouderwetse rundvleessalade gemaakt heb. Dit is trouwens een van mijn best bekeken recepten! Als je in Amsterdam over de Albert Cuyp markt loopt zie je deze potten ook overal staan. Hollandse trots!
Zalm tartaar met augurk, uitjes, mosterdzaad & citroen
Voor dit recept heb ik gekeken naar de juiste smaak, structuur en kleurbalans. Met Kesbeke kan je heel makkelijk gerechten op smaak brengen. Met de augurkjes voeg je een zuurtje toe, het mosterdzaad wat onderin de pot zit kan je ook gebruiken voor extra pit en de uitjes vind ik ook een super lekkere toevoeging.
Smakelijk!
Volgen jullie The Lemon Kitchen al op
Facebook, Instagram & Pinterest?
12 reacties
Ohjeee, dit ziet er su-per lekker uit! Ik ga het eens proberen met tonijn!
wat een heerlijk recept en ik heb hem opgeslagen 😀
Dit is een geweldig recept! Heel fris en zomers en het ziet er insta-waardig uit. 😉
We hebben gesmuld nadat we er een tijdje naar staarden.
Hoi Wilma,
Bedankt voor het compliment leuk!
I have noticed you don’t monetize thelemonkitchen.nl, don’t waste your traffic, you can earn additional bucks every month with new monetization method.
This is the best adsense alternative for any type of website (they approve all sites),
for more details simply search in gooogle: murgrabia’s tools
Dit was erg lekker
Hallo,
Kan je dit recept ook maken met tonijn?
Ik hou nl niet van zalm.
Groetjes Milly Boontje
Hi Milly,
Ja zeker! Lijk mij ook erg lekker. Laat je weten hoe het was?
Oeehh, dit klinkt super lekker! Ik zet hem op me lijstje om dit een keer te maken.